top of page

Starptautiskie kravu pārvadājumi
Tirgū vairāk nekā 25 gadus

Virzoties uz mērķi ir daudz ceļu – mēs izvēlamies uzticamāko.

Kompānija ''IVI TRANS'' piedāvā saviem klientiem plašu transporta un loģistikas pakalpojumu klāstu, piemēram: auto kravu pārvadājumus, multimodālos kravu pārvadājumus, jūras un avio kravu pārvadājumus, dzelzceļa kravu pārvadājumus, noliktavu pakalpojumus uzglabāšanai un šķirošanai, kravu apdrošināšanu un dokumentu noformēšanu.

uslugi
uslugi
Автоперевозки

''IVI TRANS'' ir ieguvusi ievērojamu pieredzi starptautisko un iekšzemes pārvadājumu jomā ar saviem transportlīdzekļiem galvenajos virzienos – Eiropā, Krievijā un Baltijas valstīs.

Мультимодальные перевозки

Kompānijai ''IVI TRANS'' ir plaša pieredze multimodālo kravu pārvadājumu organizēšanā. Kravu pārvadājumu realizācija ar dažādiem transporta veidiem starp Eiropas valstīm, Dienvidaustrumāziju, Ziemeļvalstīm, Centrāleiropu un Dienvidameriku, Āfriku un NVS.

Морские перевозки

Kompānija ''IVI TRANS'' piedāvā saviem klientiem jūras konteineru pārvadājumus no lielākajām pasaules ostām. Visu veidu komerciālo preču, tajā skaitā liela izmēra preču, preces ar noteiktu bīstamības klasi un tādu, kas prasa temperatūras režīmu, piegāde caur lielākajām Eiropas un Krievijas ostām.

Железнодорожные перевозки

Regulāri tiešie preču sūtījumi pa dzelzceļu no Ķīnas uz Krieviju. Vagonu un konteineru pārvadājumi caur Rīgu virzienā Eiropa – Krievija un Vidusāzijas valstis.

Складские услуги и Сборные грузы

Noliktavu loģistika ir plaša spektra darbību kopums, kas ietver sevī preču piegādi uz noliktavu un galamērķiem, kravas konsolidāciju, preču apstrādi, resursu pārvaldīšanu, saņemšanas optimizēšanu, uzglabāšanu un nosūtīšanu.

Авиаперевозки

Avio kravu pārvadājumi no Ķīnas, Dienvidaustrumāzijas, Eiropas un ASV uz Krieviju, Baltkrieviju un NVS valstīm, kā arī pretējā virzienā. Kombinētie pārvadājumi "avio + auto".

Bīstamo (ADR) un nebīstamo ķīmisko vielu pārvadāšana

Kompānija IVI Trans pārvadā bīstamas (ADR) kravas, kā arī dažādas nebīstamas ķīmiskas vielas. Organizējam pārvadājumus ar autotransportu, dzelzceļa un jūras transportu šādos virzienos: Eiropa, Dienvidaustrumāzija un NVS valstis.

ADR kravu pārvadāšana ir sarežģīts un specifisks process, kas prasa zināšanas un noteikumu ievērošanu. IVI Trans ir liela pieredze šāda veida kravu pārvadāšanā, un visā transportēšanas procesā mūsu darbinieki pastāvīgi uzrauga kravu kustību, kas nodrošina piegādes operativitāti, savlaicīgumu un drošību. 

Mēs nodrošinām:
  • Bīstamo kravu piegādi (sprāgstošas vielas un izstrādājumi, zem spiediena izšķīdinātas gāzes, viegli uzliesmojoši šķidrumi);

  • Nebīstamo ķīmisko vielu piegādi;

  • Partiju piegādi – vairāk nekā 10 konteinerus vienlaicīgi;

  • Kombinētos pārvadājumus (ar jūras, dzelzceļa un autotransportu);

  • Muitošanu un ekspedēšanu ostās;

  • Kravas kustības izsekošanu;

  • Pārvadājumu drošību.

IVITRANS_bilde_879.jpg

Pārvadājumu ģeogrāfija

Transporta loģistikas kompānija ''IVI TRANS'' veic kravu pārvadājumus starp Eiropas valstīm, Dienvidaustrumāziju, Ziemeļameriku, Centrālo un Dienvidameriku, Āfriku un NVS ar jebkura veida transportlīdzekļiem.

bgImage
IVITranskartesfinish3.png

Visu mūsu darbinieku vislielākā atbildība un sniegums, kā arī iespaidīga kravas pārvadājumu ģeogrāfija.

SIA ''IVI TRANS'' nodrošina starptautiskos kravu pārvadājumus visā pasaulē kopš 1994.gada

IviTrans_81.jpg

Lai uzzinātu vairāk par pakalpojumiem vai sadarbības iespējām, lūdzu, sazinieties ar mums!

bottom of page