top of page
bgImage
Услуги

Pakalpojumi

Автоперевозки

''IVI TRANS'' ir ieguvusi ievērojamu pieredzi starptautisko un iekšzemes pārvadājumu jomā ar saviem transportlīdzekļiem galvenajos virzienos – Eiropā, Krievijā un Baltijas valstīs.

Мультимодальные перевозки

Kompānijai ''IVI TRANS'' ir plaša pieredze multimodālo kravu pārvadājumu organizēšanā. Kravu pārvadājumu realizācija ar dažādiem transporta veidiem starp Eiropas valstīm, Dienvidaustrumāziju, Ziemeļvalstīm, Centrāleiropu un Dienvidameriku, Āfriku un NVS.

Морские перевозки

Kompānija ''IVI TRANS'' piedāvā saviem klientiem jūras konteineru pārvadājumus no lielākajām pasaules ostām. Visu veidu komerciālo preču, tajā skaitā liela izmēra preču, preces ar noteiktu bīstamības klasi un tādu, kas prasa temperatūras režīmu, piegāde caur lielākajām Eiropas un Krievijas ostām.

Железнодорожные перевозки

Regulāri tiešie preču sūtījumi pa dzelzceļu no Ķīnas uz Krieviju. Vagonu un konteineru pārvadājumi caur Rīgu virzienā Eiropa – Krievija un Vidusāzijas valstis.

Складские услуги и Сборные грузы

Noliktavu loģistika ir plaša spektra darbību kopums, kas ietver sevī preču piegādi uz noliktavu un galamērķiem, kravas konsolidāciju, preču apstrādi, resursu pārvaldīšanu, saņemšanas optimizēšanu, uzglabāšanu un nosūtīšanu.

Авиаперевозки

Avio kravu pārvadājumi no Ķīnas, Dienvidaustrumāzijas, Eiropas un ASV uz Krieviju, Baltkrieviju un NVS valstīm, kā arī pretējā virzienā. Kombinētie pārvadājumi "avio + auto".

Lai uzzinātu vairāk par pakalpojumiem vai sadarbības iespējām, sazinieties ar mums!

bottom of page