Pakalpojumi

Pakalpojumi

Auto kravu pārvadājumi

''IVI TRANS'' ir ieguvusi ievērojamu pieredzi starptautisko un iekšzemes pārvadājumu jomā ar saviem transportlīdzekļiem galvenajos virzienos – Eiropā, Krievijā un Baltijas valstīs.

Multimodālie kravu pārvadājumi

Kompānijai ''IVI TRANS'' ir plaša pieredze multimodālo kravu pārvadājumu organizēšanā. Kravu pārvadājumu realizācija ar dažādiem transporta veidiem starp Eiropas valstīm, Dienvidaustrumāziju, Ziemeļvalstīm, Centrāleiropu un Dienvidameriku, Āfriku un NVS.

Jūras kravu pārvadājumi

Kompānija ''IVI TRANS'' piedāvā saviem klientiem jūras konteineru pārvadājumus no lielākajām pasaules ostām. Visu veidu komerciālo preču, tajā skaitā liela izmēra preču, preces ar noteiktu bīstamības klasi un tādu, kas prasa temperatūras režīmu, piegāde caur lielākajām Eiropas un Krievijas ostām.

Dzelzceļa kravu pārvadājumi

Regulāri tiešie preču sūtījumi pa dzelzceļu no Ķīnas uz Krieviju. Vagonu un konteineru pārvadājumi caur Rīgu virzienā Eiropa – Krievija un Vidusāzijas valstis.

Noliktavu pakalpojumi un saliktās kravas

Noliktavu loģistika ir plaša spektra darbību kopums, kas ietver sevī preču piegādi uz noliktavu un galamērķiem, kravas konsolidāciju, preču apstrādi, resursu pārvaldīšanu, saņemšanas optimizēšanu, uzglabāšanu un nosūtīšanu.

Avio kravu pārvadājumi

Avio kravu pārvadājumi no Ķīnas, Dienvidaustrumāzijas, Eiropas un ASV uz Krieviju, Baltkrieviju un NVS valstīm, kā arī pretējā virzienā. Kombinētie pārvadājumi "avio + auto".

Lai uzzinātu vairāk par pakalpojumiem vai sadarbības iespējām, sazinieties ar mums!

Kontakti